PRÁZDNINOVÁ ŠKOLA TANCE  -  BOROVICE  2. - 7. července 2000

Tradiční prázdninová škola tance, kterou pořádáme v Borovici u Mnichova Hradiště se letos poprvé přestěhovala z rekreačního střediska LITES do střediska SEBA. Využili jsme tedy možnosti nabídnuté majiteli středisek manželů Taisingerovými a určitě jsme touto změnou získali. Rekreační středisko SEBA nám nabídlo maximálně útulné prostředí, které po celý týden využívali pouze žáci naší taneční školy. Tato změna mohla být uskutečněna především proto, že rekordních 120 účastníků soustředění plně obsadilo tábor, který mimo jiné nabízí maximální vybavení sportovišti včetně plaveckého bazénu. Účastníci tábora byli rozděleni pro vyučování na dvě výkonnostní kategorie, při čemž jsme měli k dispozici i dva taneční sály s pochopitelně vlastním ozvučením a tím nebyl problém dodržet plánovaných 6 hodin vedeného tréninku za den a navečer další dvě dobrovolné hodiny tréninku navíc. Našli se však i tací, kteří v zápalu věci tančili i o poledním klidu. Na táboře se samozřejmě pouze netančilo. Našel se čas i na plavaní v krásném a čistém bazénu, včetně plaveckých závodů, na volbu miss a missáka tábora, na bojové hry v okolních lesích i nezbytný táborák s opékáním vuřtů a písničkami za doprovodu kytary Zuzky a samozřejmě pořádnou karnevalovou diskotéku. Nezbývá než poděkovat všem, kteří nám v průběhu celého týdne pomáhali, majitelům rekreačního střediska, skvělým kuchařkám. Za vše hovoří odjezd domů, kdy v autobuse mnozí uronili i slzičku. Všichni si přáli ať z Mladé Boleslavi či z Brandýsa nad Labem ještě jeden týden přidat.

Překvapení tábora:
    - Jídla bylo "málo". Jestli někdo na táboře nepřibral tak to můžete reklamovat. Když končilo opékání vuřtů (a to jich 40ks zbylo), tak akorát začínala druhá večeře a podobně. A to byly takový borci co snědli třeba 6,5 vuřtů a to prosím s chlebem a nebo taky 15 vdolků

    - Plavecké závody - Představte si, že na startovní rampu nastoupí pět krásných mladých dívek připravených plavat volným stylem bazén dlouhý 25m. Ozývá se tři, dva jedna a start v tom okamžiku dívky naskáči do bazénu a neuvěřitelným tempem plavou kupředu. Ostatní děti mohutně povzbuzují naše plavkyně. Ohlížíme se na konec tohoto pelotonu a co nevidíme tam se jedna dívka snad i topí - netopí neb paní Zitová ji vytahuje z bazénu. A teď přijde to hlavní, když se utopenec vytáhne z bazénu tak se ptáme: "Umíš plavat ?" a hádejte odpověď - NE. Pak jsme se dozvěděli, že to vlastně zjistila až dnes, na co všechno na tom táboře děti nepříjdou.

  PŘIHLASIT SE KDY KDE FOTO VÍCE INFORMACÍ