PROČ SVĚTLA ?

K vytvoření příjemného prostředí a jedinečné atmosféry plné proměnlivých scén jak na jevišti tak i na tanečním parketu využívá naše taneční škola světelnou techniku, která programově reaguje na momentální situace scénáře pořadu. Není tudíž problémem během jediného večera několikrát “přestavět” výzdobu jeviště pomocí barev, intenzity světla i efektových obrazců a zároveň i bodově nasvítit zpěváka, taneční ukázku či parketové vystoupení. S naší technikou ušetříte za nákladnou a přesto stereotypní výzdobu jeviště. Stejně hravě zvládne naše světelná technika módní a reklamní přehlídky, prezentace firem, automobilů, koncerty kapel i zpěváků, diskotéky, soutěže miss a podobně. Světelnou i zvukovou techniku je možno pronajmout i na jednorázové akce jako vylepšení a posílení stabilního zařízení již zaběhnutých diskoték při koncertech či jiných programech diskotékových klubů. Tímto způsobem jsme doprovázeli již řadu kapel a vystoupení zpěváků v průběhu klasických diskoték např. v Roxy baru, ve Staré Huti a dalších místech.
Pro vytváření světelných efektů není používáno běžných diskotékových efektů stereotypně rotujících případně strobujicích v rytmu hrané hudby, nýbrž tzv. inteligentních světel řízených počítačem. K základnímu nasvícení je využíváno velké množství profesionálních reflektorů PAR 36, 56 a 64 ovládaných přes dimmer počítačovým mixpultem zn.Compulait Spark 3D s možností nastavení různé intenzity, stmívání či prolínaček K vytváření pohyblivých světelných scén a efektů používáme potom programově řízené scannery Technobeam a moving heady Studio Spot a Sdudio Color renomované americké fy High – End případně i projektory od fy Optikinetics. Vše je opět možno použít jako stavebnici skládající se z libovolného počtu kusů vzájemně kompatibilních a tak si každý zákazník pro svůj pořad vybere z naší široké nabídky tolik techniky, aby splňovala jeho nároky i možnosti. Dnes si již nelze představit jediný zábavný pořad v televizi bez proměnlivých světelných scén a efektů. Buďte i při Vašich pořadech, soutěžích a plesech in - naše taneční škola Vám to jednoduše umožní.


  PROČ SVĚTLA   TECH. INFORMACE   FOTO GALERIE   AKCE   DISKOTÉKOVÉ KLUBY   KDE JSME BYLI   PRONÁJEM   CENÍK   VÍCE INFORMACÍ