PROČ ZVUK

Taneční škola provozuje kvalitní profesionální zvukovou techniku. Disponuje celkem pěti samostatně fungujícími a výkonově odstupňovanými systémy, které se zároveň dají bez problémů vzájemně slučovat jako stavebnice. Jelikož všechny zesilovače i repro-soustavy pocházejí z výrobní řady Gold Line /GL/ renomovaného výrobce zvukové techniky firmy FBT zaručuje návaznost jednotlivých systémů zachování kvality a homogennosti zvuku. Je tedy možno přiřadit ozvučovaným prostorám odpovídající hudební výkon vzestupné  řadě od nejmenší soustavy 2x 120W , 2x 300W , 2x 600W, 2x 900W, 2x 1800W a v různých kombinacích až do výkonu 2x 2700W, při čemž nejvýkonnější samostatná souprava Europe 4x 900 W je vybavena i dvěma 18” subbasy. Koncové zesilovače AX 82- DP S2 profi jsou řízeny SUB procesorem resp. MH procesorem pro středové a výškové tóny zabraňující zkreslení zvuku. Jelikož cena každé soupravy je přímo úměrná jejímu výkonu zohledňuje tuto skutečnost i ceník námi nabízených a poskytovaných služeb v této oblasti. Pro zákazníka, který si u nás objedná ozvučení sálu je tudíž výhodou, že si může objednat pouze takovou zvukovou soupravu, která je výkonově úměrná potřebám ozvučovaného sálu. Při zachování kvality ozvučení se pochopitelně každá akce zlevní.
V naší škole používáme zásadně mikrofony zn. Shure. Vysoce kvalitní bezdrátové systémy Macard diverzity TM jsou vybaveny kondenzátorovými mikrofony s velice citlivou vložkou Beta 87. V případě že není zapotřebí se s mikrofonem pohybovat po celém sálu a méně náročným zákazníkům je možno nabídnout na jejich pořad mikrofony Shure řady SM s kabelem, ve výrazně  nižší cenové relaci.
CD přehrávače Pionner CDJ 500 S Profi jsou nejen zárukou kvality, ale pro svoje nespočetné možnosti mixování a další technické vymoženosti i snem každého diskžokeje. Přehrávače jsou vybaveny plynovým uložením CD a paměťovým procesorem, čímž je naprosto vyloučeno “přeskočení" hrané skladby při jakémkoli pohybu přístroje. Ve spojitosti s mixpultem stejné značky je digitálně zaznamenáván počet úderů hrané skladby a jelikož okamžité přizpůsobení požadovanému tempu v rozmezí 32% není pro přehrávač problémem, na tanečních soutěžích hrajeme všechny soutěžní tance v předepsaném tempu s přesností na desetinu taktu. Navíc používaný mixpult výše zmíněné značky disponuje sedmi digitálními zvukovými efekty.

  PROČ ZVUK   TECH. INFORMACE   FOTO GALERIE   NAHRÁVACÍ STUDIO   DISKOTÉKOVÉ KLUBY   KDE JSME BYLI   PRONÁJEM   CENÍK   VÍCE INFORMACÍ